Turhal da Mahalle Toplantıları Devam Ediyor

Belediye Başkanı Yılmaz BEKLER' in seçim vaatleri arasında yer alan Hep Bir Hallı “Turhallıyız, Çaylar Sizden, Yoğurtmaçlar bizden”  Mahalle toplantıları projesine Mevlana Mahallesinde yaptığı toplantı ile devam etti.

Mevlana Mahallesi Toki konutları bölgesinde gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Yılmaz BEKLER, Belediye Başkan Yardımcıları, Daire müdürleri, Meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Programda konuşma yapan Belediye Başkanı Yılmaz BEKLER: "Bu programın adı ‘Hep Bir Hallı Turhallıyız, ‘Yoğurtmaçlar Bizden, Çaylar Sizden'. Seçimlerden önce sizlere demiştik ki, Belediye Başkanı olduğumuz zaman mahallenize geleceğiz, sizlerle birlikte mahallenin sorunlarını hep birlikte konuşacağız, not edeceğiz ve arkasından da ekiplerimizle beraber mahallenizin sorunlarını çözeceğiz. Biz bunları anlattığımız zaman dinleyenlerin bir kısmı anlattıklarımızın hikâye olduğunu zannediyordu. Seçimlerden önce vaatlerde bulunuyorsunuz seçimlerden sonrada gelip gitmiyorsunuz deniyordu. Geçtiğimiz 4 yılda olduğu gibi geldik şuan Mevlana Mahallesindeyiz. Belediye Başkan Yardımcılarımız, Meclis üyelerimiz ve birim müdürlerimizle birlikte geldik. Dert dinlemeye, sorunlarınızı dinlemeye ve çözüm üretmeye geldik. ‘Hep Bir Hallı Turhallıyız' ‘Yoğurtmaçlar Bizden, Çaylar Sizden' projesinin Hacılar Mahallesi toplantısını şuandan itibaren başlatıyorum. Mikrofon vatandaşlarımızın arasında dolaşsın soru sormak isteyen vatandaşlarımız sorularını sorsunlar, önerisi olan vatandaşlarımız önerilerini söylesinler, şikâyeti olan vatandaşlarımız şikâyetlerini bildirsinler.


Konuşmaların ardından vatandaşlar tek tek dinlenerek, mahallenin ve mahallelinin istekleri, sorunları, şikâyetleri ve önerileri dinlendi. Ortaya çıkan mahalle sorunları ile ilgili Belediye Başkanı ve Daire Müdürleri, sorunların çözümüne ilişkin notları alarak gerekli çalışmalara hızlı bir şekilde başlandı.

 

Oluşturulma Tarihi : 03.08.2018