Turhal Belediyesi

 

Sevgi, kardeşlik ve paylaşma zamanı olan bir Ramazan’a daha ulaşmanın huzurunu yaşıyoruz.
Bin aydan daha faziletli olan Kadir Gecesi’ni içinde barındıran, dayanışmanın, kaynaşmanın, paylaşmanın, muhabbetin, merhametin ve hoşgörünün en güzel yaşandığı Ramazan ayını tüm Turhallılar ile birlikte yaşama heyecanı içerisindeyiz.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da, Milli Egemenlik Parkımızda iftar programı ve Ramazan ayının ruhuna uygun sohbetler, konserler ve kültürel etkinlikler düzenleyerek vatandaşlarımızla aynı sofrayı paylaşacağız. 

Milli Egemenlik Parkımızda düzenleyeceğimiz gönül sofralarına ve etkinliklere teşriflerinizi bekler, getirdiği huzur iklimi ile mübarek Ramazan ayının İlçemize, Ülkemize, İslâm Âlemi’ne ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini dilerim.
Selam ve Dua İle...

 

Belediye Başkanımız Sayın Yılmaz BEKLER; Turhal Kaymakamlığı, Turhal Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘’ Öğrenme Şenliği ‘’ açılış programına katıldı. Alparslan Ortaokulu bahçesinde gerçekleşen programda ilçemiz okullarının stantlarının yanı sıra kamu kuruluşları stantları açıldı. Belediyemiz Basın Yayın ve Halkla İlişkiler, İtfaiye ve Park Bahçe Müdürlüklerimiz stant açtı. Şölende Belediyemiz Park Bahçe ekipleri katılımcılara çeşitli ağaç fidanları ve çiçek fideleri dağıttı.

Belediye Başkanımız Sayın Yılmaz BEKLER  Turhal Kent Konseyi tarafından, Şampiyon Turhal sporumuz için tertip edilen kahvaltı programına katıldı.

Gerçekleştirilen programda 2016-2017 sezonunda Bal liginde mücadele verecek olan, Turhal sporumuz için maddi manevi neler yapılabilir konusunda istişare toplantısı gerçekleştirildi. Belediye Başkanımız Sayın Yılmaz BEKLER 3.lig yolunda Turhal Sporumuza başarılar dilerim dedi.

Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mehmet KORKMAZ, Müdür Yardımcıları Hamdi ARSLAN ve Ali YÜCE Belediye Başkanımız Sayın Yılmaz BEKLER’i makamında ziyaret ettiler.

Belediye Başkanımız Yılmaz BEKLER ziyaretlerinden dolayı Sosyal Güvenlik İl Müdürü Sayın Mehmet KORKMAZ, Müdür Yardımcıları Hamdi ARSLAN ve Ali YÜCE teşekkür etti.

Turhal Belediyesi tarafından bölgenin en büyük pazar yeri tamamlanarak hizmete açılıyor. Yeni Modern pazaryerinde satış yapacak esnafın tezgâh yerleri noter huzurunda yapılan kura çekimi ile belirlendi. Turhal 2. Noteri huzurunda yapılan kurada önce isimler ardından da tezgâh numaraları belirlenmiş oldu. Hayırlı uğurlu olsun…