Turhal Belediyesi

 

Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mehmet KORKMAZ, Müdür Yardımcıları Hamdi ARSLAN ve Ali YÜCE Belediye Başkanımız Sayın Yılmaz BEKLER’i makamında ziyaret ettiler.

Belediye Başkanımız Yılmaz BEKLER ziyaretlerinden dolayı Sosyal Güvenlik İl Müdürü Sayın Mehmet KORKMAZ, Müdür Yardımcıları Hamdi ARSLAN ve Ali YÜCE teşekkür etti.

Belediye Başkanımız Sayın Yılmaz BEKLER  Turhal Kent Konseyi tarafından, Şampiyon Turhal sporumuz için tertip edilen kahvaltı programına katıldı.

Gerçekleştirilen programda 2016-2017 sezonunda Bal liginde mücadele verecek olan, Turhal sporumuz için maddi manevi neler yapılabilir konusunda istişare toplantısı gerçekleştirildi. Belediye Başkanımız Sayın Yılmaz BEKLER 3.lig yolunda Turhal Sporumuza başarılar dilerim dedi.

Belediye Başkanımız Sayın Yılmaz BEKLER “İlk öğretmenimiz, yol göstericimiz, yılmaz koruyucumuz, büyük destekçimiz ve yaşamdaki en önemli hazinemiz olan annelerimiz, sevgilerin en yücesine, mutlulukların en güzeline layıktır. En güzel anlarımızda olduğu gibi, başa çıkamadığımız tüm güçlüklerde sığındığımız, yanımızda bulacağımızdan emin olduğumuz annelerimizin tek beklentisi, bizlere gösterdikleri sevgi ve ilgiyi onlara da hissettirmektir. Bu yüzden hiçbir hediyenin anne sevgisinin üzerinde olmadığı unutulmamalıdır.

Bu çok önemli ve anlamlı günde, anne olma mutluluğunu ve onurunu yaşayan, başta şehit anneleri olmak üzere, şefkat ve sevgiyle dünyanın en yüce görevini yerine getiren Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V.)’in 'Cennet annelerin ayakları altındadır' methine mazhar olmuş annelerimizin Anneler Gününü kutluyorum. Tüm halkımızla beraber milletçe sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice anneler gününe, birlik ve beraberlik içinde Ulaşmamızı temenni ediyorum.”  Selam ve Dua İle…

Turhal Belediyesi tarafından bölgenin en büyük pazar yeri tamamlanarak hizmete açılıyor. Yeni Modern pazaryerinde satış yapacak esnafın tezgâh yerleri noter huzurunda yapılan kura çekimi ile belirlendi. Turhal 2. Noteri huzurunda yapılan kurada önce isimler ardından da tezgâh numaraları belirlenmiş oldu. Hayırlı uğurlu olsun…

 

Başkanımız Yılmaz BEKLER : " Miraç değerlerinin devletimizin bekası, milletimizin mutluluğu, vatanımızın selameti ve tüm insanlığın hayrına vesile olmasını, yükseliş ve yücelişimizin nefislerimizden başlayarak dalga dalga toplumun her kesimini kuşatmasını, insanlığın ortak huzurunu tehdit eden terör, şiddet, savaş ve düşmanlığın yerini barış ve huzura bırakmasını Cenab-ı Mevla'dan niyaz ediyorum. Başta Turhallı hemşehrilerimiz olmak üzere Tüm İslam Âleminin Miraç Kandili mübarek olsun." dedi.