22.04.2021 Tarihli Anons (İlan) Metni

1- 10:00

Belediye Başkanlığı Zabıta Müdürlüğünden Duyurulur:Cuma Günü (23 Nisan 2021) Sokağa Çıkma Yasağı Olduğu İçin Cumartesi Pazarı Bügün Açık Olacaktır.Halkımıza Önemle Duyurulur.

2- 10:20

CENAZE MERHUM:ZİLE'NİN EDE KÖYÜNDEN RECEP, OSMAN VE MUSTAFA CEBE'NİN BABALARI.EMEKLİ SAĞLIK MEMURU HASAN GENÇ VE TAPUDAN EMEKLİ MEHMET ÜNAL'IN KAYINPEDERİ.KADİR CEBE VEFAT ETMİŞTİR.MERHUMUN CENAZESİ ASRİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

3- 10:20

CENAZE MERHUM:CUMHURİYET MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN GANİLERİN FADİME ERDAL'IN EŞİ.TURHAL BÖLGE TRAFİKTE MEMUR ÖZCAN , GÜLCAN,GÜLÇİN VE NURCAN ERDAL'IN BABALARI.KIRLARLI AHMET DOĞAN'IN BACANAĞI.ŞEKER FABRİKASINDAN EMEKLİ ALİ YANAR'IN ENİŞTESİ.MEHMET CÜEZ VE İLHAN ERGÜN'ÜN KAYINPEDERİ.SÜT FABRİKASINDAN EMEKLİ DURSUN ERDAL VEFAT ETMİŞTİR.MERHUMUN CENAZESİ ASRİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

4- 10:20

CENAZE MERHUM:KOVA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MUSTAFA DALKIÇ'IN KARDEŞİ.MERHUM MURAT DALKIÇ'IN BABASI.AHMET VE MEHMET DALKIÇ'IN DEDESİ.İBRAHİM VE MUSTAFA DALKIÇ'IN AMCASI.CEMALETTİN KAYMAK VE MÜMTAZ SEVİNDİK'İN KAYINPEDERİ.AHMET DALKIÇ VEFAT ETMİŞTİR.MERHUMUN CENAZESİ KALE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

5- 10:50

CENAZE MERHUM:MERHUM CELAL ÇAĞLI'NIN OĞLU.DURSUN ÇAĞLI'NIN AMCASI.EKREM ÇAĞLI'NIN YEĞENİ.NİYAZİ ÇAĞLI'NIN KAYINBİRADERİ.NURETTİN ÇAĞLI VEFAT ETMİŞTİR.MERHUMUN CENAZESİ KALE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

Oluşturulma Tarihi : 22.04.2021