TURHAL BELEDİYESİ RAMAZAN DESTEK PAKETLERİYLE VATANDAŞLARIN YANINDA

Turhal Belediyesi, Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahibi ailelere yardım etmek amacıyla Ramazan Bereket Paketleri dağıtacak. Paketlerde un, şeker, yağ, pirinç, zeytin, bulgur, çay, makarna gibi temel gıda maddeleri yer alacak.

Paketlerin hazırlandığı alanı ziyaret ederek incelenmelerde bulunan Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, Ramazan ayının yardımlaşma ve dayanışma ayı olduğunu belirterek, "Kıymetli Turhallılar, değerli hemşerilerim. Öncelikle hepinize saygılar sunuyorum. Ramazan'a sayılı dakikaların, saatlerin kaldığı şu anlamlı günlerde biz de şehrimiz için, vatandaşlarımız için hemşerilerimiz için ramazan hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Hep beraber iftar edemesek bile paylaşmakla iftihar edeceğiz inşallah. Bu sırda elimizden geldiğince yardıma muhtaç kardeşlerimizin yanında olacağız. Rabb'im bu mübarek günlerin yüzü gözü hürmetine inşallah paylaşma duygumuzun daha yüksek seviyelere ulaştığı zamanları bize nasip etsin. Ve mübarek Ramazan-ı Şerif yüzü gözü hürmetine afetlerden memleketimizi, milletimizi muhafaza" dedi.

Ramazan Bereket Paketleri, Turhal Belediyesi tarafından belirlenen kriterler doğrultusunda ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılacak.

Oluşturulma Tarihi : 21.03.2023