BELEDİYE BAŞKANIMIZ İLKER BEKLER’İN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Aziz Hemşerilerim…

Rahmet, mağfiret ve bereket vesilesi olan bir Ramazan-ı şerifi daha uğurlamanın hüznünü yaşıyor, Aynı zamanda neşe ve huzur iklimi Ramazan Bayramına kavuşmanın da sevincini idrak ediyoruz. 

Bizleri bayram sabahına ulaştıran Cenâb-ı Hakk’a hamd ü senalar olsun. Bayramları nasıl ihya edeceğimizi bize öğreten Peygamber efendimiz Hz. Muhammed Mustafa’ya salat ve selam olsun. 

Zekât ve fitrelerimizle malımızın şükrünü eda ettik, ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin yanında olduk. Ramazan’ın son günlerinde ise Yüce Rabbimizin bin aydan daha hayırlı kıldığı Kadir Gecesini ihya edip bayrama kavuştuk Elhamdülillah!

Kıymetleri Kardeşlerim…

Gönül, geçmiş bayramlarda olduğu gibi sevdiklerimizle bir arada olmayı isterdi fakat bu bayramıda pandemi sürecinin gölgesinde, evlerimizde kutlayacağız. Bu mübarek günlerin hürmetine, yakın zamanda salgından kurtulmayı da yüce Rabbim’den niyaz ederim.

Değerli Hemşerilerim…

Âhirete göç eden geçmişlerimizi ve vatanımız için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle yâd ediyor, Allah’tan hepimizi bir sonraki ramazan ayına sağlıkla esenlikle huzurla kavuşturması diliyorum.


Oluşturulma Tarihi : 13.05.2021