BAŞKAN BEKLER: ‘’KARLA MÜCADELE İÇİN TÜM İMKÂNLARIMIZI SEFERBER ETTİK’’

İlçemizde gece başlayan kar yağışı nedeniyle Belediye ekiplerimiz, buzlanmaya karşı gereken önlemleri alarak vatandaşların kar yağışından etkilenmemesi için gece saatlerinden beri mesailerini sürdürüyor.

Belediyesi ekiplerimiz, kar yağışıyla birlikte yolların trafiğe kapanmaması ve buzlanmaya karşı gece gündüz tuzlama ve kar küreme çalışmalarını sürdürüyor. İlçe merkezinde ve uzak mahallerde ulaşımın aksamaması için çalışan ekipleri,Belediye Başkanı İlker Bekler sahada ziyaret etti.

Kar mesaisi hakkında açıklama yapan Başkan Bekler:’’ İlçemizde kar yağılı gece saatlerinden itibaren etkisini göstermeye başladı. Gece saatlerinde başlayan kar yağışı sonrası ekiplerimiz geceden bu zamana kadar durmadan çalışmalarına devam ediyorlar. Bizlerde çalışmaları yerinde inceledik. Kar kalınlığı yer yer yarım metreyi bulan bölgelerimiz var. Hemşerilerimizin sıkıntı yaşamamaları için şehrimizin her sokağında çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Özveriyle çalışan mesai arkadaşlarımızı iş başında ziyaret ederken içlerinin ısınması için çorba ikramında da bulunuyoruz.’’dedi.

Karla mücadele için belediyenin tüm imkânlarının seferber edildiğini belirten Başkan Bekler’’ Belediyemiz bünyesinde bulunan 13 araç ve Fen İşleri ve Temizlik İşleri birimlerimize bağlı 110 personelimizle sahadayız. Her türlü olumsuzluğun önüne geçmeye çalışıyoruz.’’ İfadelerini kullandı.

Oluşturulma Tarihi : 26.01.2022