TURHAL BELEDİYESİNDE ONLİNE ÖDEME DÖNEMİ

Turhal Belediyesi, internet sitesi üzerinden vatandaşların emlak, reklam, konut vergisi gibi ödemelerini kolaylıkla yapabilmeleri için online ödeme sistemini hayata geçirdi.

Turhal Belediyesi,vatandaşların belediyeye gelerek ödemelerini yaptığı emlak vergisi,konut vergisi, reklam,ilan,çevre temizlik vergisi gibi ödemelerini vakit kaybetmeden belediyeye ait www.turhal.bel.tr adresinde ki E-Belediye sistemi üzerinden online olarak rahatlıkla ödeme yapabilecekleri ödeme sistemini duyurdu.

Aktif hale gelen sistem ile ilgili açıklama yapan Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler:’’Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için yaptığımız çalışmalardan birini daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Vatandaşlarımızın belediyeye gelerek veznelerimiz aracılığıyla yaptıkları ödemeleri, sanal ortama geçirerek sanal vezne mantığıyla, hem vakitten tasarruf etmelerini hem de ödeme işlemlerini kolaylaştırmayı hedefliyoruz’’dedi.

Güvenli ödeme sistemiyle ödeme esnasında oluşabilecek sorunlara karşı önlem alındığını belirten Başkan Bekler:’’www.turhal.bel.tr adresinde E-Belediye sekmesi menüsünde bulunan E-Belediye uygulaması içerisinde hızlı ödeme menüsünden emlak reklam ilan konut vergisi gibi birçok ödeme işlemi bu bölümden gerçekleştirilebiliyor. Oluşturduğumuz sistem üzerinden ödeme işlemi gerçekleştirilirken ödeme esnasında oluşabilecek her türlü sıkıntıya karşı güvenli ödeme sistemi ile gerekli tüm önlemlerimizi aldık.’’diye konuştu.

Turhal Belediyesinin resmi internet sitesi üzerinden 7 gün 24 saat hizmet verecek olan Turhal Belediyesi Hızlı Ödeme sistemi, kullanım kolaylığıyla da dikkat çekiyor.

Oluşturulma Tarihi : 04.02.2022