"1978'DE GELİN GELDİĞİ MAHALLEDE İLK DEFA ALTYAPI ÇALIŞMASI GÖRDÜ"

Belediye Başkanımız Yılmaz BEKLER Borsa Mahallesi ziyaretinde açıklamalarda bulundu.

Başkan BEKLER; Borsa Mahallesi hizmet bekleyen ama hak ettiği hizmeti geçmiş dönemlerde almamış bir mahallemiz olmuştur. Altyapı çalışmalarımızı yaklaşık 21 mahallemizde gerçekleştirmekteyiz, bu hafta itibariyle bu mahallelerimizin arasına Borsa mahallesini de katmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

“Unutmadık ama geciktik”                             

 Hiç bir mahallemizi diğerinden ayırmadan, hizmet veriyoruz. 21 mahallede şuan altyapı çalışmalarımız aralıksız bir şekilde devam ediyor. Borsa mahallemizi de unutmadık ama yoğun çalışmalardan ötürü biraz gecikme yaşadık. Daha sağlıklı ve kalıcı çözümler üretmek için çalışıyoruz.

“Doğalgaz yolda”

Borsa mahallesi ziyareti sırasında mahalleliyle bir süre sohbet eden Başkan BEKLER'e, Fatma teyze "1978 yılında bu mahalleye gelin geldim. İlk defa sizin döneminizde altyapı çalışması yapıldığını görüyorum. Bu ülkeye 3 evlat yetiştirdim, artık yaşlılığımı doğalgazlı evimde geçirmek istiyorum" dedi.

Başkan BEKLER; "Mahallemizde altyapı çalışmaları başlamış bulunmakta, TAMDAŞ ile gerçekleştirdiğimiz görüşmeler neticesinde alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının akabinde, doğalgaz çalışmalarının da en kısa sürede başlayacağının sözünü TAMDAŞ yetkililerinden aldık" diyerek Fatma teyzeye doğalgazın müjdesini verdi.

Oluşturulma Tarihi : 08.11.2017